Zonguldak’ta hentbol maçları için Bursa imzası
![](https://haberpayas.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/zonguldakta-hentbol-maclari-icin-bursa-imzasi-CeYhAuME.webp)
8 erkek, 6 kadın takımı olmak üzere toplam 14 takımın mücadele edeceği ZONGULDAK (İGFA) – Kulüpler Yıldız Kızlar-Ekkek Hentbol Yarı Final karşılaşmaları keyifli ve heyecanlı maçlarla Bursa’ya damgasını vurdu!
Türkiye Hentbol Federasyonu Yıldızları (2006-7-8 doğumlu) Yarı Final Maçları ilimiz Zonguldak, Beşevler GSK, Sakarya Bykşhr. Bld., Ümraniye Bld.Rize Bykşhr. Bld., Karabük Yenişehir GSK gruplarının katılımıyla; Beşevler GSK tüm takımları haklı bir şekilde yenerek 4 üzerinden 4. oldu ve birinci oldu.
Maçları yerinde takip eden Beşevler Muhtarı Erol Yılmazer; “Takımını alışılmadık bir samimiyet, özveri ve misafirperverlikle ağırlayan Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’e, Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin NAS kardeşimiz, Milli Takımlar U16 mentor antrenörü Tuncay’a, grubumuzun hocaları Funda ve Hasan’a, sporcularımıza, ailelerine, ulaşım hizmetlerine. Bu başarının sevincini bizlere yaşatan Nilüfer Belediyemize, şoförümüz Murat abimize, kulüp yönetimimize, maddi ve manevi destekçilerimize gençlerimiz adına canı gönülden teşekkür ediyoruz. Amacımız elimizden gelenin en iyisini yapmak” dedi. dedim.